Aktualności

Aktualności

Dekada Brodnica ma już 5 lat!

30 VII 2019

Drodzy Klienci,

jest nam niezmiernie miło przypomnieć, że dokładnie od 30 lipca 2014 roku Dekada Brodnica zaspokaja Państwa potrzeby zakupowe. Dekada w Brodnicy obchodzi 5 urodziny!

W obiekcie o powierzchni 1600 mkw. GLA funkcjonuje 5 lokali handlowych oraz nowoczesny dworzec autobusowy wraz z kasami i komfortową poczekalnią dla podróżnych. Od samego początku swojego funkcjonowania obiekt cieszy się dużą popularnością wśród klientów i z roku na rok notuje większą liczbę odwiedzin.

- Niewątpliwie wpływ na to ma bardzo dobra lokalizacja, przy jednej z bardziej ruchliwych ulic w mieście, w pobliżu popularnej restauracji McDonalds i hipermarketu. Duże znaczenie ma także połączenie części handlowej z dworcem autobusowym, co powoduje, że znaczną część naszych klientów stanowią turyści i mieszkańcy regionu korzystający z transportu autobusowego - mówi Tomasz Boenke, Dyrektor Centrum Handlowego Dekada w Brodnicy. 

Przez 5 lat obecności na rynku oferta obiektu zmieniała się tak, by w pełni odpowiadać potrzebom lokalnego rynku. Obecnie tenant mix Dekady Brodnica tworzą m.in. Żabka, CCC, Rossmann, Neonet i salon NC+. Do dyspozycji zmotoryzowanych Klientów dostępny jest również parking na 40 miejsc.

Nie przegap także